Contact
  • Nederlands (België)
  • Français de Belgique
  • Français
  • English
  • Nederlands
Nederland
  • Actueel
  • Thema’s
  • Projecten
  • Over ons
  • Werken bij
Menu
  • Actueel
  • Thema’s
  • Projecten
  • Over ons
  • Werken bij
Contact

© 2019 AT Osborne. All rights reserved

Home / Actueel / CMF officieel geopend
Overzicht

CMF officieel geopend

Geplaatst op 21 november 2019

Op donderdag 21 november was de officiële opening van de ‘Clean Manufacturing Facility’ (CMF) van Eriks Nederland in Alkmaar.

De CMF is een geheel zelfvoorzienend en vrijstaand complex, gebouwd in de bestaande productiehal. Het complex bestaat grotendeels uit meerdere transparante cleanrooms, sluizen en technische ruimten, met verschillende ISO klassen, verdeeld over twee lagen van ruim 1600m2. Het sluit perfect aan op de productieprocessen in de hal zelf. Om dit mogelijk te maken is een vrijstaande staalconstructie gemaakt met een betonvloer over het volledige oppervlak met daarnaast een beloopbare tussenvoer voor service aan de imposante luchtbehandelingsinstallatie.

Met de opening van deze nieuwe productiefaciliteit brengt Eriks Alkmaar een duidelijke scheiding aan tussen normale en geconditioneerde productie. Hiermee voldoet Eriks volledig aan de vereisten van klanten in de semicon, farmaceutische- en voedingsmiddelenindustrie. AT Osborne wenst Eriks heel veel succes met deze schitterende nieuwe productiefaciliteit.

CMF Alkmaar cleanroom
CMF Alkmaar cleanroom

Rol AT osborne

AT Osborne maakte het programma van eisen, begeleidde de contractering van de ontwerpers en de ontwerpfase, verzorgde de aanbesteding van de aannemer, deed het kosten management en ondersteunde de directie tijdens de uitvoering tot en met de oplevering.


Deel deze pagina via


Jack Rouwendaal

Consultant

jack.rouwendaal@atosborne.nl +31 (0)6 506 933 07 Connect op LinkedIn

Herman de Bruin

Consultant

herman.debruin@atosborne.nl +31 (0)6 558 805 55 Connect op LinkedIn
Previous Next

Relevante Projecten

Strategie voor vastgoed Amarant

Gezondheidszorg

Ipse de Bruggen – Strategie voor vastgoed

Gezondheidszorg

Ipse de Bruggen – Kosten van wonen op een terrein

Gezondheidszorg
Bekijk al onze projecten

Wij houden u graag
op de hoogte

Inschrijven nieuwsbrief
Nederland

Nederland

J. F. Kennedylaan 100 3741 EH Baarn
T  +31 (0)35 5434343
E   info@atosborne.nl

België

Waversesteenweg 1945 1160 Brussel
T  +32 (0)2 777 06 30
E   info@atosborne.be
  • Privacyverklaring
  • Disclaimer